Пошук

Служба тех. підтримки: 0 800 501 633

Часті запитання

Торговий термінал видає повідомлення «Немає зв'язку». Що робити?

Причин може бути декілька:

 • Швидше за все, у вашій локальній мережі заблокований порт 443. Необхідно у вашого системного адміністратора уточнити адресу проксі-сервера і порт для виходу в Інтернет. Цю інформацію ви також можете дізнатися у своєму інтернет-оглядачі, виконавши дії «Сервіс»/«Властивості оглядача»/«Підключення»/«Налаштування LAN...», і переписати номер проксі-сервера та номер порту. Після чого в торговому терміналі необхідно натиснути «Сервіс»/«Налаштування»/поставити галочку «Дозволити проксі-сервер»/натиснути кнопку «Проксі» і прописати номер і порт проксі-сервера. Якщо ви до Інтернету підключаєтеся з використанням пароля і логіна, то їх необхідно прописати у відповідні строки.
 • У вас на комп'ютері встановлено антивірусне програмне забезпечення, яке блокує роботу терміналу через 443 порт. Вимкніть антивірусну програму. Якщо з'єднання з сервером після цього буде встановлено, то причина саме в цьому. Для усунення даної проблеми досить в налаштуваннях антивірусної програми дозволити 443 порт або додати MetaTrader 4 в список дозволених програм.
 • Ваш термінал має стару версію оновлення (Build). Необхідно оновити термінал до останньої версії через систему автоматичного оновлення «LiveUpdate» або завантажити торговий термінал з нашого сайту і встановити його поверх старої версії. Build терміналу можна дізнатися в меню терміналу «Довідка»/«Про програму».

У мене відкрита позиція об'ємом в 3 лоти по EUR/USD. Чи можу я закрити частину позиції, наприклад 1 лот, а 2 лоти залишити?

Натисніть два рази на позицію, яку ви хочете частково закрити, оберіть обсяг (наприклад, 1.00) та натисніть кнопку «Закрити ...». При дробленні генерується новий номер позиції для «залишеного в ринку» ордера.

Занадто малі символи в «Огляді ринку», погано видно. Якось можна їх збільшити?

Натисніть правою кнопкою миші в «Огляді ринку» і з контекстного меню оберіть «Вікно котирувань» або натисніть «F10». У «Вікні котирувань» можете натиснути правою кнопкою миші і з контекстного меню обрати властивості, де можна провести зручні для вас налаштування (обрати розмір шрифту, його колір, фон...).

Хочу подивитися денний графік по EUR/USD за 11 вересня 2001 року. Втомився крутити мишкою. Як це зробити простіше?

Перш за все необхідно зняти функцію «автопрокрутки» («Графіки»/«Автопрокрутка»). Обираєте період D1, натискаєте клавішу «Enter». У лівому нижньому куті з'явиться рядок швидкої навігації, куди необхідно ввести потрібну вам дату у форматі РРРР.ММ.ДД (наприклад, 2001.09.11), і натискаєте «Enter». І ви відразу перенесетеся в потрібний вам часовий період.

Коли завантажую термінал, з'являється вікно «LiveUpdate». Що це таке?

Термінал має вбудовану систему автоматичного оновлення «LiveUpdate». Це потрібно для того, щоб оперативно проводити оновлення програми при виході нових версій.

Натисніть кнопку «Оновити» і дочекайтеся, поки термінал не оновиться до останньої версії. Після закінчення поновлення натисніть кнопку «Перезавантажити».

Ігнорувати оновлення не рекомендується, це може бути причиною некоректної роботи терміналу.

Термінал «підвисає». В чому може бути проблема?

Швидше за все, для проведення технічного аналізу ви використовуєте велику кількість вбудованих індикаторів. І термінал не в змозі в нормальному режимі оновлювати дані, що надійшли з сервера.

Для усунення даної проблеми потрібно раціоналізувати кількість використовуваних вами індикаторів. Це полегшить роботу вашого терміналу.

Термін дії демо-рахунку.

Термін дії демо-рахунку складає 14 днів і автоматично продовжується на такий самий термін з кожним успішним вашим логіном. Іншими словами, демо-рахунок буде видалений тільки у випадку, якщо ви не заходили на нього протягом 14 днів поспіль і навпаки, ніколи не буде видалений, якщо ви заходите на нього хоча б 1 раз кожні 14 днів.

Помилково закрив графік з усіма параметрами й індикаторами, які використовую у своїй роботі. Як можна відновити на знову відкритому графіку всі налаштування та індикатори?

У терміналі є функція збереження шаблонів. Вона дозволяє зберегти всі налаштування графіка (накладені користувальницькі та технічні індикатори, лінійні інструменти, прикріплений радник та його налаштування, колірну схему).

Для створення шаблону треба виконати команду «Графіки»/«Шаблони»/«Зберегти шаблон». Цей шаблон буде доступний вам в майбутньому для будь-якого графіка.

Якщо ви шаблон не зробили, то, на жаль, доведеться відновлювати налаштування графіка вручну.

Що таке Трейлінг Стоп? Чим він може бути корисним для мене?

Стоп Лосс потрібен для мінімізації ваших втрат у разі, якщо ціна фінансового інструменту рухається проти вас. Коли ваша відкрита позиція стає прибутковою, то Стоп Лосс можна переміщати в прибуткову зону для фіксації прибутку. В даному випадку переміщати Стоп Лосс ви можете вручну і з використанням функції Трейлінг Стоп — що дозволяє автоматизувати цей процес.

Наприклад, у вас відкрита довга позиція об'ємом 3 лоти по EUR/USD, курс відкриття: 1.3650. Ви встановлюєте Стоп Лосс на рівні 1,3600 і активізуєте функцію Трейлінг Стоп на рівні 15 пунктів (правою кнопкою миші натискаєте на позиції /«Трейлінг Стоп»/«15 пунктів»). Як тільки курс EUR/USD перетне 1.3665, термінал автоматично відішле розпорядження на зміну Стоп Лосс до рівня 1.3650. І з кожною зміною курсу 1.3665, 1.3666, 1.3667... термінал автоматично буде пересувати рівень Стоп Лосс відповідно ринку — 1.3650, 1.3651, 1.3652 ...

Функція Трейлінг Стоп встановлюється самостійно вами в терміналі, а не на сервері, і пов'язана тільки з відкритою позицією.

Увага! Трейлинг Стоп працює тільки при включеному терміналі.

Що таке своп? Як розраховуються своп-пункти?

Торгові угоди на ринку Forex укладаються на умовах spot. Це означає, що по всіх угодах, укладених сьогодні, повинна бути здійснена поставка всієї суми базової валюти на другий робочий день. У разі маржинальної торгівлі реальної поставки не відбувається, і, щоб уникнути поставки, необхідно здійснити операцію типу swap, тобто закрити позицію за поточним курсом на попередню дату валютування і заново відкрити її за курсом закриття з урахуванням своп-пунктів вже з новою датою відкриття і з наступною датою валютування. У терміналі MetaTrader 4 при свопіюванні операції закриття і відкриття позиції не відбувається (це незручно для трейдерів), а на відкриту позицію нараховуються або списуються своп-пункти. Таким чином, дата валютування (поставки валюти) переноситься на один робочий день.

Розмір своп-пунктів по кожному з фінансових інструментів ви можете дізнатися в «Умовах торгівлі».

Розглянемо приклад проведення операції своп.

У вас відкрита коротка (Short) позиція по EUR/USD розміром в 1 лот (100 000 EUR) за ціною 1.3700. Величина своп-пунктів по короткій позиції EUR/USD +0,3200.
В 23:59 по системному часу відкрита позиція свопіруется, і на рахунок нараховується вартість своп-пунктів згідно з формулою

Swap = Lots х ShortPips х PipSize,

де:
«Lots» — обсяг відкритої позиції (він у нас складає 1.00);
«ShortPips» — розмір своп-пунктів (він у нас становить +0,3200);
«PipSize» — вартість одного пункту у валюті депозиту (в нашому випадку 10 $).

В результаті отримаємо:

Swap = 1.00 х (+0,3200) х 10 = + 3.2 $.

Ця сума буде відображатися у вас в терміналі в графі «Своп» і буде додана до вашого торгового рахунку при закритті позиції.

З середи на четвер проходить потрійний своп, так як після п'ятниці другий робочий день — понеділок, відповідно, своп-пункти будуть нараховуватися у потрійному розмірі (перенесення дати валютування з п'ятниці на суботу, з суботи на неділю і з неділі на понеділок).

Чому мої позиції були закриті без мого розпорядження?

Відкриті позиції можуть бути як прибутковими, так і збитковими. Якщо ринок рухається проти вас і ваш рівень маржинального забезпечення наблизився до позначки 10% і нижче, то дилер має право без вашого розпорядження закрити всі або частину позицій на свій розсуд.

Чому ціна відкриття позиції відрізняється від ціни, яку я вказував у розпорядженні дилеру?

Коли ви «зайдете» на ринок,перевірте в ордері опцію «Використовувати максимальне відхилення від запитуваної ціни». Якщо вона активна і в полі «Максимальне значення» стоїть, наприклад, 5 пунктів, то це означає наступне: при надходженні вашого розпорядження дилеру на обробку, у зв'язку зі зміною ринкових умов, дилер може запропонувати вам відкрити позицію за ціною, яка на 5 пунктів буде відрізнятися від ціни, вказаної вами в розпорядженні, і при цьому термінал автоматично погоджується на таку ціну.

Наприклад:

 • Ви надсилаєте розпорядження на відкриття короткої позиції EUR/USD за ціною 1.3350.
 • Дилер, отримавши ваш запит, оцінює стан ринку і приймає рішення запропонувати вам ціну 1.3345.
 • Термінал автоматично погоджується на запропоновану дилером ціну — позиція відкривається за ціною 1.3345.

Для того, щоб така ситуація не повторювалася і всі запропоновані дилером нові ціни надходили до вас у термінал, достатньо в діалоговому вікні «Ордер» зняти галочку навпроти «Використовувати максимальне відхилення від запитуваної ціни».

Мій ордер не виконався, хоча ціна на графіку була.

Слід пам'ятати, що графіки в торговому терміналі будуються за ціною «Бід». Таким чином, «High» — це максімальний Бід, а «Low» — це мінімальний Бід.

Якщо у вас є відкладений ордер buylimit по GBP/JPY за ціною 140.00, то виконуватися він буде за ціною «Аск». При досягненні ціни на графіку GBP/JPY до рівня 140.00 позиція не відкриється, так як ціна «Аск» в даний момент становитиме 140.08 (спред по GBP/JPY дорівнює 8 пунктам). І тільки при досягненні графіка (ціни) до рівня 139.92 і нижче ордер буде виконаний.

Для зручності на графіку можете відобразити лінію «Аск». Для цього натисніть правою кнопкою миші в області графіка/«Властивості»/, поставте галочку навпроти «Показувати лінію Аск».

Що таке ГЕП?

ГЕП — це ціновий розрив.

Всі ордери, які опинилися в цьому розриві можуть здійснитися не за ціною, заявленою Клієнтом.

Що відбувається при локуванні позиції?

Локування позицій учасники фінансових ринків використовують у своїх стратегіях найчастіше для зупинки зростання рівня втрат, не закриваючи при цьому саму позицію.

Наприклад, у вас відкрита коротка позиція об'ємом в 2.00 лота по EUR/USD.

Припустимо, що ринок рухається проти вас і курс EUR/USD зростає. Але ви припускаєте, що це тимчасовий стан ринку або ваші індикатори показують, що через деякий час слід очікувати «відкату».

У цьому випадку ви можете відкрити довгу позицію об'ємом в 2.00 лота без додаткового маржинального забезпечення. Таким чином ви зупиняєте зростання втрат по короткій позиції за рахунок довгої позиції.

Після чого можна перечекати «бичачий» (зростаючий) ринок і на «відкат» закрити свою довгу позицію, зберігши коротку.

Відсутня частина графіка. Як можна оновити графічні дані?

Така ситуація можлива при нестабільному інтернет-з'єднанні з торговим сервером.

Для поновлення графіка натисніть на графіку правою кнопкою миші і з контекстного меню оберіть «Оновлення». Перезапустіть термінал.

Чи можу я отримати звіт по проведених торгових операціях?

Так, можете. Для цього в терміналі у вкладці «Історія рахунку» натисніть правою кнопкою миші і з контекстного меню виберіть «Зберегти як звіт»/«Зберегти як деталізований звіт».

У терміналі відсутня історія моїх торгових операцій. У чому може бути причина?

Таке буває на початку календарного місяця. Термінал сприймає новий місяць як новий торгово-звітний період, і всі попередні угоди ховаються.

Для відображення історії в терміналі натисніть правою кнопкою миші і з контекстного меню оберіть «Вся історія».

При спробі відіслати розпорядження термінал повідомляє «Ринок закритий».

Торгова сесія за фінансовим інструментом закрита. Графік роботи ринків ви можете дізнатися у нас на сайті.

Я успішно заходжу в торговий термінал, але не можу віддати розпорядження і кнопка «Новий ордер» на панелі інструментів неактивна.

Така ситуація можлива у випадку, якщо ви заходите в термінал, використовуючи пароль інвестора. Для здійснення торгових операцій необхідно пройти процедуру авторизації, використовуючи головний пароль (пароль трейдера).

Після реєстрації код активації не прийшов в термінал, або я його видалив. Що тепер робити?

Надішліть на e-mail: advizer@TeleTrade-dj.com відскановане зображення вашого паспорта і номер рахунку. Після перевірки і підтвердження ваших особистих даних код активації вам буде висланий у відповідному листі.

Хочу віддати розпорядження, але у відповідь отримую «Торговий потік зайнятий». В чому може бути проблема?

Дана ситуація можлива, якщо ви не дочекалися відповіді від дилерів на попередній запит і згенерували черговий (новий) запит. Для усунення проблеми досить перезавантажити торговий термінал.

Торговий термінал видає повідомлення «Невірний рахунок». Що робити?

Дана ситуація можлива, якщо ви при авторизації невірно вводите логін або пароль або рахунок був видалений внаслідок закінчення строку його існування (стосовно демо-рахунків).

Які параметри з'єднання потрібно вказувати в торговому терміналі, щоб він з'єднався з сервером?

Якщо ви завантажили програму з нашого сайту, то вона вже відповідним чином налаштована, і параметрів з'єднання в програмі MetaTrader 4 вказувати не потрібно.

Яким повинен бути Інтернет?

Інтернет повинен бути надійним, оскільки порушення зв'язку з торговим сервером компанії можуть призвести до непередбачуваних наслідків. Найнадійнішим з'єднанням є виділена лінія.

Якщо ви будете використовувати GPRS — в даному випадку рекомендуємо вам ознайомитися з умовами надання цієї послуги у свого оператора мобільного зв'язку, так як в місцях відсутності GPRS-покриття ви не зможете контролювати через Інтернет свій торговий рахунок.

Мій комп'ютер підключений до Інтернету через маршрутизатор (роутер) і не може під'єднатися до торгового сервера. Що робити?

Така ситуація найчастіше зустрічається в корпоративних мережах. Для вирішення цієї проблеми досить звернутися до системного адміністратора мережі і попросити, щоб він прописав в «дозволених» адресу торгового сервера.

Крім цього, сам маршрутизатор (роутер) має вбудований firewall, який може перешкоджати нормальній роботі торгового терміналу. Для усунення цієї проблеми можна відключити firewall (на що рідко погоджуються системні адміністратори) або відкрити на ньому 443 порт.

Під якою версією ОС Windows працює термінал?

Термінал MetaTrader 4 працює під управлінням операційних систем Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, WindowsVista і Windows 7.

Як відкрити демо-рахунок?

Після інсталяції терміналу зайдіть в меню «Файл»/«Відкрити рахунок»/заповніть всі поля, поставте галочку навпроти «Я згоден отримувати новини поштою»/«Далі».

На останньому кроці формуються номер нового демо-рахунку і два паролі — головний і інвесторський. Натискаєте «Готово».

На «Поштова скринька» в термінал TeleTrader (не плутайте з вашою звичайною скринькою e-mail) прийде лист-привітання з вашими даними, логіном і паролями трейдера і інвестора.

Успішно пройшов процедуру авторизації. Як тепер я можу змінити пароль до торгового рахунку?

Головний та інвесторський паролі можуть бути змінені в торговому терміналі. Для цього потрібно в торговому терміналі виконати наступні дії: «Сервіс»/«Налаштування»/«Змінити». У відповідне поле ввести придуманий пароль.

Важливо! Для забезпечення безпеки пароль повинен бути досить складним: не менше п'яти символів і не менше двох з трьох типів представлення — рядкові, прописні і цифри. При недотриманні цієї вимоги новий пароль присвоєно не буде!

У торговому терміналі у вікні «Огляд ринку» немає потрібного мені інструменту. Що мені робити?

Клацніть правою кнопкою миші у вікні «Огляд ринку», оберіть з контекстного меню пункт «Символи». У вікні ви побачите всі торгові інструменти, доступні для вашого рахунку. Тут ви можете показати або навпаки приховати у вікні «Огляд ринку» необхідний вам символ.

Для відображення в «Огляді ринку» всіх доступних фінансових інструментів необхідно натиснути правою кнопкою миші у вікні «Огляд ринку» і з контекстного меню вибрати «Показати всі символи».

У торговому терміналі не відкриваються деякі новини

Це нормально. Деякі новини, які надходять до вас від інформаційного агентства DowJones в ваш торговий термінал, складаються тільки з одного заголовку.

Який час показує в клієнтському терміналі MetaTrader?

Час в торговому терміналі MetaTrader — UTC (Всесвітньо координований час) + 2:00 (UTC + 2). Час UTC ідентичний до зимового GMT, але на відміну від нього не перекладається ні взимку, ні влітку.

Коли заходжу в термінал, то він не запитує у мене процедуру авторизації. Чому? Мої діти грають на моєму комп'ютері, можуть поторгувати без мого відома...

Насамперед упевніться, чи пам'ятаєте ви свій пароль. Якщо пам'ятаєте, то зайдіть в меню «Файл»/«Логін» і зніміть галочку навпроти «Зберігати особисту інформацію»/«Логін».

Тепер, при наступному завантаженні терміналу, для під'єднання до свого рахунку треба буде пройти процедуру авторизації («Файл»/«Логін») з введенням логіна і пароля.

Для того, щоб почати торгівлю, вам необхідно відкрити реальний рахунок і внести туди свої кошти. Також цей рахунок називають торговим: саме з нього будуть здійснюватися транзакції для забезпечення ваших угод на ринку Forex.

Запишіться на навчання

Політика конфіденційності

З метою поліпшення навігації по сайту TeleTrade використовує cookies в своїх інтернет-сервісах. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookies. Якщо ви не згодні з використанням cookies, ви можете змінити настройки браузера в будь-який час.

 • © 2000-2019. Всі права захищені.

  Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

 • Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.
  Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, що працюють в нашій країні.

  Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дана виключно в ознайомлювальних цілях.

 • Повідомлення про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, проте при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання щодо проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів та рівня знань.

 • Політика конфіденційності
  Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на сайт TeleTrade як джерело інформації - обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів та інформації з сайту заборонений.

  З усіх питань використання матеріалів сайту звертайтеся до PR-відділу.

Служба технической поддержки:
8-800-200-31-00, support@teletrade-dj.com

 • Онлайн-консультация
 • Заказать звонок
 • Написать письмо
Зв'яжіться з нами
Поділитися
в соц. мережах
Онлайн консультант
Замовити
зворотній дзвінок
Наверх